Wschód słońca w Lovina Beach | all together
20614
single,single-post,postid-20614,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wschód słońca w Lovina Beach

Zobaczyć delfiny chciałam tylko ja, reszta towarzyszyła mi z grzeczności. Nikt jednak nie żałował, ani wczesnej pobudki, ani tego, że prawie pękły nam uszy od huku silnika. Wyruszyliśy 5.30 z naszej małej czarnej plaży. Nasza łódka wypłynęła ostatnia, kierowca się nie spieszył i wyraźnie miał dystans i do nas i do całej sytuacji. Poza nami było jeszcze kilkadziesiąt innych łódek i frajerów z aparatami na szyjach. Cała sytuacja była zupełnie groteskowa. Masa łódek skłębionych w jednym miejscu na środku zatoki gania z hukiem silników za grupkami delfinów. sytuacja odmieniła się dopiero wtedy kiedy nasz sprytny kierowca, także zresztą Made, wypatrzył gdzieś na horyzoncie stado delfinów dodał gazu i uciekając tłumowi mogliśmy naprawdę sami oglądać pędzące, a nawet tańczące delfiny tuż za burtą.

Oczywiście bardzo się wzruszyliśmy i było pięknie.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To nie para wodna to płoną plastikowe opakowania.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Smog nad Jawą.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Łódek i turystów był niezły tłumek. Delfinów niewiele.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na zdjęciach bardzo ładnie widać smog nad Jawą i nad Bali. Nie jesteśmy pewni czy jest to smog z płonących lasów tropikalnych zza morza, który zatrzymała się na tej stronie gór, czy jest to po prostu zwykły smog balijski z palonych wszędzie śmieci.

 

Delfin

Taki uśmiechnięty pysk nam się trafił!

 

Lovina beach

 

Lovina beach

 

Lovina beach

 

1 Comment

  • JarJar

    11.11.2015 at 12:29 Reply

    Fajne to pływanie z delfinami

Post a Comment