O nas | all together
15766
page,page-id-15766,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

O Nas – słów kilka

Hej, miło, że do nas zaglądasz.

Jesteśmy rodziną, która żyje trochę na opak. Na tym blogu opowiadamy o naszej podróży do południowo – wschodniej Azji i życiu do góry nogami w strefie podzwrotnikowej. Opowiadamy o naszych przygodach i codzienności oraz o tym co nas interesuje, o jodze, jedzeniu, ekologii.

Tata

Jestem Florian. Jestem fajnym tatą i lubię się zamyślać. Zupełnie nie mam podzielnej uwagi i nie mogę robić wielu rzeczy naraz. Gram na wszystkich instrumentach świata, ale nie za dobrze. Ta podróż to mój pomysł.

Mama

Jestem Ola. Lubię jak czasem wszyscy zostawią mnie w spokoju. Jestem dobra w wielu rzeczach, ale w żadnej tak do końca. Z gruntu pesymistka i katastrofistka. Mam lęk wysokości i nie znoszę podróżować.

Syn

Jestem Olaf. Bardzo lubię pływać w basenie i jeść świństwa. Jestem dość rozsądny choć emocjonalny. Zwykle rozum przegrywa z rozpaczą jaka mnie ogarnia.

Córka

Jestem Łucja. Słynę z szantażu i znęcania się nad bratem. Lubię Bali, bo wszyscy wołają na mnie ``Hey beautiful!``. A ja i tak mam wszystko gdzieś.

A to my

Zawsze łatwiej z kimś się porozumieć, jak się wie jak wygląda. Jeśli chcesz z nami współpracować, zapraszamy do kontaktu.

Florian Pertyński
Digital Analyst & All-Round Marketer

Spryciarz jakich mało: analizuje, szkoli, występuje na konferencjach. Certyfikowany przez Google (AdWords, Analytics) i Optimizely. Poprawi skuteczność strony, zaplanuje strategię, zbuduje kampanię reklamową. Dyplomowany masażysta tajski. Zatrudnij go, to zostaniemy dłużej na Bali!

Logika0%
Dociekliwość0%
Ukulele0%
Olaf Pertyński
Król Lul

Dotychczasowa burzliwa kariera przebiega pod znakiem modelingu. Jako czterolatek był twarzą Ouou, a jako sześciolatek pozował dla marki Katie's Baby. Cóż przyniesie nam ten rok?

Energia0%
Kreatywność0%
Logika0%
Ola Sowa
Yoga Teacher, Creative Person

Człowiek guma. Skończyła kurs w Irlandii w 2010 roku i od tego czasu uczy po świecie. Ulubiony styl to Vinyasa Yoga. Z wykształcenia akademickiego architekt, projektant wnętrz. Pisuje branżowe artykuły do Architektury Muratora. Z zamiłowania zajmuje się grafiką. Zlecenia napływajcie!

Kreatywność0%
Zarządzanie0%
Praca koncepcyjna0%
Łucja Pertyńska
Jaszczurka zwinka

Trudno tu mówić o doświadczeniu zawodowym. Łucja przoduje w przeszkadzaniu i wchodzeniu na głowę. Szukamy twardzieli chętnych do zabawy.

Dokładność0%
Dociekliwość0%
Spryt0%